Ogolnopolski Zjazd Katedr Rachunkowości
 

Zaloguj się
 


Zgłoszenie udziału


STOWARZYSZENIE KSIĘGOWYCH W POLSCEStowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą organizacją zawodową pracowników rachunkowości, kontynuującą tradycje powstałego w 1907 roku Związku Buchalterów w Warszawie. Celem Stowarzyszenia jest działalność oświatowa w zakresie przygotowania do zawodu oraz ustawicznego doskonalenia kwalifikacji dla prawidłowego wykonywania zawodu księgowego i innych zawodów związanych z rachunkowością, krzewienie poczucia godności i wspólnoty zawodowej oraz popularyzowanie pozycji i znaczenia zawodu księgowego i innych zawodów związanych z rachunkowością, obrona praw, godności i interesów członków Stowarzyszenia, troska o nienaganny poziom etyczny i zawodowy członków oraz tworzenie odpowiednich warunków do podnoszenia tego poziomu, dążenie do rozwoju teorii i doskonalenia praktyki rachunkowości oraz dziedzin związanych z rachunkowością, popularyzowanie rozwiązań europejskich i światowych w zakresie rachunkowości.

Więcej informacji na temat działalności Stowarzyszenia prosimy szukać pod adresem: http://www.skwp.pl

 

 

RESET2 Sp. z o.o.


RESET2 Sp. z o.o. istnieje od stycznia 2001 roku i kontynuuje działalność prowadzoną od 1992 roku przez RESET Computer Systems s.c. Spółka zajmuje się tworzeniem oraz wdrażaniem systemów informatycznych, wspomagających zarządzanie firmą. Produkty RESET2 to połączenie bogatych możliwości z łatwą i intuicyjną obsługą.

W ofercie firmy znajdują się 3 linie produktowe: STANDARD, PRO i SBO.

Seria STANDARD to pakiet gotowych, elastycznych rozwiązań w dobrej cenie. Linię produktową stanowią: system kadrowo-płacowy - R2płatnik, programy księgowe - R2fk i R2księga, system obsługi sprzedaży i magazynu - R2faktury oraz program oferujący wsparcie dla zarządzania i obsługi środków trwałych - R2środki.

Produkty serii PRO i SBO  są przeznaczone dla dużych przedsiębiorstw i bardziej wymagających klientów.

Więcej informacji na temat firmy RESET2 Sp. z o.o. i oferowanych produktów można znaleźć pod adresem: www.reset2.pl